Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Technicznych w Słubicach - Powiat Słubicki

Koszt całkowity projektu: 429.358,78 PLN

Dofinansowanie ze środków Ministerstwa: 200 000 PLN

Projekt znalazł się w wykazie beneficjentów zakwalifikowanych do programu "Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży w 2009 roku".

Realizowane przedsięwzięcie polega na budowie, na terenie działki użytkowanej przez Zespół Szkół Technicznych w Słubicach, boiska wielofunkcyjnego wraz z wyposażeniem ogólnie dostępnego i bezpłatnego dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Słubickiego.

Boisko będzie miało następujące wymiary płyty: 22 x 44 m. W ramach płyty boiska przewiduje się lokalizację:

1) boiska do piłki ręcznej o wymiarach 20 x 40 m,

2) boiska do piłki siatkowej o wymiarach 9 x 18 m,

3) boiska do tenisa ziemnego o wymiarach 10,97 x 23,77 m,

4) dwóch boisk w układzie poprzecznym przewidzianych do gry w koszykówkę.

Nawierzchnia boiska wykonana będzie z trawy syntetycznej na podbudowie dynamicznej, przeznaczonej dla boisk wielofunkcyjnych. Dodatkowo planuje się wykonanie wokół płyty boiska chodnika (obejścia) z betonowej kostki brukowej ułatwiającej poruszanie się osobom niepełnosprawnym.