Golfiści chwycili za kije, by powalczyć o puchar starosty - Powiat Słubicki

Sportowe emocje, przyjazna atmosfera i wartościowe nagrody - tak było podczas turnieju golfowego o puchar starosty słubickiego, który rozegrano w sobotę na polu golfowym "Dębowa Polana" w Słubicach.

Aura była wyjątkowo łaskawa dla trzydzieściorga zawodników z obu stron Odry, którzy chwycili za kije. Gospodarzem i głównym organizatorem zmagań był Słubice Golf Club. Turniej miał charakter otwarty, a rozegrano go pod egidą Polskiego Związku Golfa. Zawody rozgrywano w kategorii głównej na uderzenia oraz w trzech kategoriach handicapowych, na punkty. Nie zabrakło konkursów dodatkowych, na najdalsze uderzenie i uderzenie najbliżej dołka.

- Pierwszorzędna organizacja i wspaniały klimat - oceniali późnym popołudniem zawodnicy, którzy zziajani, ale szczęśliwi, wracali z pola.

Starosta Leszek Bajon objął turniej patronatem i dofinansował go, a po podsumowaniu rywalizacji wręczał nagrody, statuetki i puchary najlepszym. Trofeum starosty trafiło w ręce Andrzeja Dziewiałtowskiego.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.