Golfiści chwycili za kije, by powalczyć o puchar starosty - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Sportowe emocje, przyjazna atmosfera i wartościowe nagrody - tak było podczas turnieju golfowego o puchar starosty słubickiego, który rozegrano w sobotę na polu golfowym "Dębowa Polana" w Słubicach.

Aura była wyjątkowo łaskawa dla trzydzieściorga zawodników z obu stron Odry, którzy chwycili za kije. Gospodarzem i głównym organizatorem zmagań był Słubice Golf Club. Turniej miał charakter otwarty, a rozegrano go pod egidą Polskiego Związku Golfa. Zawody rozgrywano w kategorii głównej na uderzenia oraz w trzech kategoriach handicapowych, na punkty. Nie zabrakło konkursów dodatkowych, na najdalsze uderzenie i uderzenie najbliżej dołka.

- Pierwszorzędna organizacja i wspaniały klimat - oceniali późnym popołudniem zawodnicy, którzy zziajani, ale szczęśliwi, wracali z pola.

Starosta Leszek Bajon objął turniej patronatem i dofinansował go, a po podsumowaniu rywalizacji wręczał nagrody, statuetki i puchary najlepszym. Trofeum starosty trafiło w ręce Andrzeja Dziewiałtowskiego.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share