Nasi seniorzy wiedzą, jak świętować Dzień Matki! - Powiat Słubicki

- Wczoraj miałem okazję podziękować nauczycielom za ich wkład w wychowanie mieszkańców naszego powiatu, a dziś dziękuję za to wszystkim mamom - mówił w piątek wicestarosta Robert Włodek, przekazując życzenia od starosty Leszka Bajona oraz wręczając Kazimierze Chrzanowskiej, szefowej Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Słubicach, bukiet kwiatów.

Tradycją stało się już organizowanie przez Związek obchodów Dnia Matki. Podobnie było i w tym roku.
Był rewelacyjny występ chóru Konsonans, a wierszyki i piosenki dla mam w wykonaniu najmłodszych wywołały niejedną łzę wzruszenia. Potem przyszedł czas na zabawę, która, jak zakładamy, trwała do późna.
Dziękujemy za zaproszenie, a naszym mamom raz jeszcze życzymy, co najlepsze! Więcej zdjęć z piątkowej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.