Samochodówka pożegnała swoich absolwentów - Powiat Słubicki

Czas spędzony w szkole średniej był czasem, który wspominam z ogromnym sentymentem - mówił dziś, podczas pożegnania absolwentów Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach wicestarosta Robert Włodek.

- Jestem spokojny o wyniki waszych matur, a teraz... pozostaje mi życzyć wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji - dodał, wręczając dyrektorowi szkoły Stanisławowi Woronowiczowi bukiet kwiatów.
Dla pana dyrektora kwiaty, a dla innych nagrody! Otrzymali je od starosty: Monika Sobańska i Krystian Lewandowski, jako uczniowie o najwyższej średniej. Brawo!
Raz jeszcze gratulujemy wszystkim absolwentom!