Powstała Powiatowa Rada Seniorów! Zapraszamy do składania zgłoszeń! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, zarząd powiatu słubickiego podjął uchwałę o utworzeniu Powiatowej Rady Seniorów. 
- Jest to zespół doradczy, konsultacyjny i inicjatywny, który w oparciu o zasoby wiedzy i doświadczenia

środowiska osób starszych, współpracuje z zarządem powiatu słubickiego i powiatowymi radnymi w zakresie ważnych spraw lokalnych, a w szczególności dotyczących planowania i polityki senioralnej - tłumaczy starosta Marcin Jabłoński
Zgodnie z zapisami statutu Powiatowej Rady Seniorów, składa się ona z osób delegowanych z organizacji działających na rzecz środowiska seniorów lub zrzeszających seniorów. 
W związku z tym serdecznie zapraszamy organizacje seniorskie, do zgłaszania swoich przedstawicieli do Powiatowej Rady Seniorów.

Zgłoszenia, w terminie do 5 lutego, prosimy składać pisemnie na Karcie Zgłoszeń - druku będącym załącznikiem do statutu Powiatowej Rady Seniorów na adres:


Starostwo Powiatowe w Słubicach
ul. Piłsudskiego 20
69-100 SłubiceUchwała o utworzeniu Powiatowej Rady Seniorów wraz ze statutem oraz edytowalną Kartą Zgłoszenia, jest dostępna w załącznikach poniżej oraz w zakładce "Organizacje pozarządowe".
Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Słubicach, w Wydziale Spraw Społecznych, pok. nr 5 i 6, pod numerami telefonów 95 759 20 29, 95 759 20 28.

docxZal._do_uchwaly_-_Karta_Zgloszenia_na_czlonka_Powiatowej_Rady_Seniorow.docx13.56 KB

pdfuchwala_w_sprawie_utworzenia_Powiatowej_Rady_Seniorow_PDF.pdf1.15 MB

 

Udostępnij