To centrum logistyczne na miarę XXI wieku! - Powiat Słubicki

15 tysięcy metrów kwadratowych, supernowoczesne technologie, a obok ludzi pracuje tu ponad pół setki... robotów!
To nie opis miasteczka przyszłości, tylko nowego centrum logistycznego MW Logistics, które uroczyście otwarto wczoraj na osiedlu Przemysłowym w Słubicach.

Centrum jest "dzieckiem" znanej w Słubicach firmy MBB Logistics oraz koncernu Wingsing Supply Chain. Oba przedsiębiorstwa połączyły siły, czego efektem jest centrum logistyczne na miarę XXI wieku.
- Firmy takie jak te przyczyniają się nie tylko do rozwoju gminy czy powiatu, ale także gospodarki całego kraju - podkreślał podczas wczorajszej uroczystości starosta Leszek Bajon, wręczając prezesowi MBB Logistics Gao Songowi list gratulacyjny. Towarzyszył mu wicestarosta Robert Włodek.
 - Wszystko tutaj sterowane jest za pomocą specjalnego systemu, co powoduje, że pomyłka człowieka jest praktycznie niemożliwa. Całkowita automatyzacja - takie było nasze założenie - podkreślał Krzysztof Roszyk, dyrektor operacyjny MW Logistics.
I my byliśmy pod wrażeniem nowatorskich rozwiązań, jakie zastosowano w nowym centrum logistycznym.
Zarówno ludziom jak i robotom życzymy powodzenia w zawojowaniu rynku!