Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego bawili się na swojej studniówce - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Z pewnością macie jeszcze w pamięci początki w waszej szkole. Szkole, która w ostatnim czasie przeszła ważne zmiany. Nie zapominajcie o waszych sukcesach, chwilach szczęścia, ale także o rozterkach, trudnościach i porażkach

- pisał starosta Marcin Jabłoński do uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach, którzy dzisiaj bawili się na swoim studniówkowym balu. 
- Niech będzie on dla was niezapomnianym wydarzeniem, jednym z najpiękniejszych przeżyć w waszym życiu - czytamy dalej w liściestarosty. Dzisiejszego wieczoru reprezentowała go członek zarządu powiatu Amelia Szołtun, która, wspominając m.in. o własnej studniówce, życzyła wszystkim udanej zabawy
Po przywitaniu uczniów, ich rodziców i nauczycieli, przyszedł czas na poloneza. Rozpoczął on huczną zabawę, która, mamy nadzieję, trwała do rana!
W imieniu starosty dziękujemy za zaproszenie i życzymy powodzenia za sto dni, kiedy rozpocznie się Wasz egzamin dojrzałości!

Zapraszamy do naszej fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u. Jest też tam filmik, na którym możecie podziwiać poloneza w wykonaniu uczniów CKZiU.

Udostępnij