Szersze grono mieszkańców Powiatu Słubickiego uzyska dostęp do bezpłatnego poradnictwa prawnego - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dzięki współpracy Powiatu Słubickiego i Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie ze Stowarzyszeniem CIVIS SUM z Zielonej Góry mieszkańcy Powiatu, którzy nie kwalifikują się do uzyskania porady w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

mogą również otrzymać bezpłatną poradę prawną. Osoby, które nie kwalifikują się do uzyskania systemowej pomocy w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej mogą skorzystać z darmowej pomocy na dodatkowym dyżurze prawnika.

DODATKOWY DYŻUR PRAWNIKA w budynku Miejskiego Domu Kultury przy ul. Słubickiej 3 w Rzepinie w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godz.: 13:00 - 15:00 pierwszy dyżur już 29 stycznia 2018 r.

SPOTKANIE EDUKACYJNE Z PRAWNIKIEM W ramach współpracy Stowarzyszenie CIVIS SUM zorganizuje również spotkanie z prawnikiem dla mieszkańców powiatu, podczas którego będą poruszane najczęściej pojawiające się zagadnienia prawne dnia codziennego. Prawnik w sposób jasny i zrozumiały, bez zbędnej prawniczej terminologii omówi poszczególne zagadnienia. Na spotkaniu będzie również możliwość zadawania pytań i dyskusji.

PORTAL EDUKACJA-PRAWNA.INFO.PL/POWIAT-SLUBICKI Trwają prace nad uruchomieniem lokalnej edycji portalu edukacji prawnej: edukacja-prawna.info.pl/powiat-slubicki Portal jest źródłem informacji nt. najczęściej pojawiających się zagadnień prawnych dnia codziennego Lokalna edycja będzie zawierała m. in. informacje dla mieszkańców powiatu o lokalnych punktach nieodpłatnej pomocy prawnej, znajdzie się tu również baza informacji o miejscach pomocy i wsparcia organizowanych na terenie powiatu słubickiego przez lokalne instytucje i organizacje Tematyka portalu została opracowana w oparciu o doświadczenia Stowarzyszenia zebrane przez niemal 14 lat świadczenia bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego.

Już wkrótce dostępny - zachęcamy do korzystania edukacja-prawna.info.pl/powiat-slubicki

Udostępnij