W słubickiej bibliotece już świątecznie - Powiat Słubicki

Kolejna odsłona Kulinarnych Czwartków i marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. A wkrótce kolorowe warsztaty świąteczne. Zobaczmy, co słychać w słubickiej bibliotece:

- Jaki jest najlepszy przepis na wielkanocną babkę? Tego można było się dowiedzieć na kwietniowym spotkaniu w ramach Kulinarnych Czwartków.
- Doglądając piekarnika rozmawiałyśmy o tradycjach wielkanocnych i o tym jak wyglądają nasze świąteczne stoły. Oczywiście nie mogło się obyć bez wymiany przepisów na świąteczne rarytasy - opowiadają organizatorzy.
Kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków odbędzie się 9 maja, w oddziale dla dorosłych. Tym razem motywem przewodnim będą „Szparagi w roli głównej”. Serdecznie zapraszamy!

- Nie lada gratką dla klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki okazała się książka kanadyjskiej pisarki Arletty Cousture „Dzieci stamtąd”, którą wzięto na warsztat pod koniec marca.
- Pisarka stworzyła powieść pełną emocji, trzymającą czytelnika w napięciu - mówią klubowiczki, które już dziś zapraszają na kolejne spotkanie DKK. Odbędzie się ono 24 kwietnia o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych. Tematem spotkania będzie książka Grzegorza Kozery "Króliki Pana Boga". Serdecznie zapraszamy!

- A na deser zaproszenie na warsztaty wielkanocne, które odbędą się 17 kwietnia o godz. 16.00 w oddziale dla dzieci słubickiej biblioteki.
- Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców powiatu słubickiego. Zapraszamy! - zachęcają organizatorzy. Szczegóły na plakacie, który znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.