Poznajcie Osobowość Roku 2018 - to pani Sylwia! - Powiat Słubicki

"Doradza i pomaga bezinteresownie, wspaniała policjantka!", "Ręczę za nią rękoma i nogami!", albo: "Łagodzi wszelkie spory, a jej osobowość powinna być wzorem dla wielu..." - to tylko niektóre opinie, jakie można znaleźć w sieci na temat Sylwii Szary, słubickiej policjantki.

Pani Sylwia działa społecznie jako mediator. Była dwukrotnie nominowana do konkursu "Policjant, który mi pomógł" i do lokalnego Anioła. Odznaczono ją też złotą odznaką honorową.
Nic zatem dziwnego, że w plebiscycie „Gazety Lubuskiej” pani Sylwia zajęła I miejsce oraz zdobyła tytułu Osobowość Roku 2018 w powiecie słubickim.
- To niewątpliwe wyróżnienie jest odzwierciedleniem pani działalności na polu społecznym, która jest nie do przecenienia - pisał starosta Leszek Bajon w liście gratulacyjnym, który dziś, wraz ze swoim zastępcą Robertem Włodkiem, wręczył pani Sylwii.
Przyłączamy się do gratulacji!