Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej odwiedzili terminal w Świecku - Powiat Słubicki

O terminalu w Świecku jest coraz głośniej w całej Polsce. Wieści z naszego powiatu dotarły również do posłów Platformy Obywatelskiej: Krystyny Sibińskiej i Bartosza Arłukowicza, którzy odwiedzili wczoraj pracowników agencji celnych, znajdujących się na terenie terminala.

- Sprawy związane z tym obiektem nie są obce naszym gościom. Interesowały ich warunki, w jakich wykonują swoje obowiązki pracownicy zlokalizowanych tam firm. Parlamentarzyści dopytywali się też, w jaki sposób mogą pomóc powiatowi, za co serdecznie dziękujemy - mówi starosta Leszek Bajon, który wspólnie z posłami rozmawiał z pracownikami agencji celnych.
Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!