Lubuski kurator oświaty z wizytą u starosty - Powiat Słubicki

Na zaproszenie starosty Leszka Bajona powiat słubicki odwiedziła dziś lubuska kurator oświaty Ewa Rawa.

- Podczas ponaddwugodzinnego i ciekawego spotkania rozmawialiśmy o stanie oświaty w powiecie, kładąc nacisk na kwestie związane z kształceniem zawodowym w naszych szkołach – mówi starosta.
Była też mowa o przygotowywanej właśnie diagnozie dotyczącej owego kształcenia.
- Panią kurator interesowały nasze plany na przyszłość. Wyraziła zrozumienie dla spraw powiatowej oświaty – dodaje wicestarosta Robert Włodek.
- Chciałbym serdecznie podziękować pani kurator za przyjęcie zaproszenia! Wizyty takie jak te wiele wnoszą do naszej współpracy. A to wszystko dla dobra powiatowej edukacji – podsumowuje L. Bajon.