Tak świętowaliśmy w Słubicach Dzień Babci i Dziadka - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Widowiskowym występem uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach rozpoczęły się obchody Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się dzisiejszego wieczoru w słubickim klubie Witkacy. 
- Widać, że dzieci doskonale się przygotowały.

To dla nas najlepszy prezent - cieszyli się nasi seniorzy. Nie mogło obyć się także bez gromkiego "sto lat". Imprezę zorganizował słubicki oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. 
- Sam jestem dziadkiem, toteż zdaję sobie sprawę z tego, jaka to ważna instytucja, wręcz nie do przecenienia - mówił z uśmiechem zaproszony na uroczystość wicestarosta Leopold Owsiak, który wszystkim babciom i dziadkom, w imieniu zarządu powiatu słubickiego, życzył zdrowia, wytrwałości i pociechy z wnuków. 
Po przywitaniu wszystkich przez szefową Związku Kazimierę Chrzanowską i części oficjalnej, nadszedł czas na zabawę. 
Przyznacie chyba, że naszym babciom i dziadkom taka chwila wytchnienia należy się jak mało komu...

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

_______________________________________________

Korzystając z okazji, przekazujemy kilka słów od starosty oraz przewodniczącego Rady Powiatu:

Z okazji nadchodzących świąt babci i dziadka życzymy, aby następne lata życia upływały Wam bez zmartwień i trosk, w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół.
Drodzy Seniorzy! Macie w sobie tyle troski, ciepła i miłości, co pozwala Wam cierpliwie słuchać i doskonale rozumieć problemy wnuków, a także być zawsze gotowymi do niesienia im pomocy w trudnych chwilach. Umiecie szczerze podarować innym uśmiech, dobroć i radość, za co serdecznie Wam dziękujemy!

Starosta Słubicki Marcin Jabłoński
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza

Udostępnij