Nasi policjanci podsumowali miniony rok - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Z jaką efektywnością pracowały słubickie służby kryminalne w zeszłym roku? Jaka była wykrywalność przestępstw? Ilu osób poszukiwano, a ile odnaleziono? Aż wreszcie: jak wyglądało w ubiegłym roku kwestia bezpieczeństwa w ruchu drogowym?


Między innymi o tym opowiadał komendant powiatowy policji w Słubicach nadkom. Tomasz Rawa podczas dzisiejszej odprawy słubickich policjantów. 
Była to jedna z ważniejszych odpraw w roku - podsumowano na niej bowiem działania, w których brali udział słubiccy funkcjonariusze w ostatnich kilkunastu miesiącach. 
Odprawę otworzył zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzy Głąbowski, wręczając następnie nominację na zastępcę powiatowego komendanta policji podkom. Mariuszowi Wojtuściszynowi. 
- To był dobry rok, biorąc pod uwagę tak dużą ilość wakatów - oceniał komendant (jedyną jednostką z kompletną obsadą jest posterunek policji w Ośnie Lubuskim).
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. starosty Leszka Bajona, prokuratora rejonowego Małgorzaty Fili, a także przedstawicieli gmin powiatu słubickiego.
Prezentacja na temat działań słubickich policjantów będzie przedstawiona również podczas marcowej sesji Rady Powiatu, która będzie transmitowana na żywo.

Udostępnij