Powiat słubicki otwarty na współpracę - Powiat Słubicki

Wiele ważnych osób gościło w piątek u starosty Leszka Bajona. A jak ważne osoby, to i ważne rozmowy, połączone z deklaracjami o współpracy!

O wspólnych działaniach rozmawiali ze starostą: wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Robert Surowiec oraz członek zarządu powiatu krośnieńskiego Radosław Sujak. Do realizacji unijnych projektów zachęcała Izabela Piotrowicz, kierownik gorzowskiego Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego.
Cieszyły również deklaracje posłanki Krystyny Sibińskiej o szeroko pojętej współpracy z powiatem słubickim.
Starostę i jego zastępcę odwiedził także prof. UAM dr hab. Tadeusz Wallas, zapraszając na konferencję naukową „Europa XXI wieku”, która za kilka dni odbędzie się w Collegium Polonicum. Rozmawiano także o remoncie spalonego dachu auli uczelni i ewentualnej pomocy, której powiat słubicki mógłby udzielić przy jego odbudowie.