To dopiero był polonez! - Powiat Słubicki

- Byłam na wielu balach studniówkowych, ale taniec w waszym wykonaniu zrobił na mnie szczególne wrażenie - nie kryła podziwu Maria Jaworska, dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach, którego uczniowie ostatnich klas mieli w sobotę swoją studniówkę.

- Bawcie się tak, aby ten bal zapamiętać na zawsze - dodała pani dyrektor, przekazując głos staroście Leszkowi Bajonowi, który wraz ze swoim zastępcą Robertem Włodkiem był gościem naszych tegorocznych maturzystów.
- Nie mogło mnie tu nie być, tym bardziej, że sam jestem absolwentem tej szkoły! A pani dyrektor była moją wychowawczynią... - wspominał Leszek Bajon.
- Za chwilę przyjdzie taki czas, że nic nie będziecie musieli, a wszystko będziecie mogli. Dlatego bardzo bym chciał, abyście po studiach zostali w naszym powiecie i, wspierani swoją inteligencją, działali na rzecz naszych mieszkańców - mówił starosta, życząc zabawy do samego rana.
- Na swojej studniówce bawiłem się do 7 rano. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie - śmiał się, wznosząc toast za pomyślność naszych absolwentów.
Do życzeń dołączamy się i my! Dziękując za zaproszenie, odwdzięczamy się obszerną galerią zdjęć, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.