Podwójny jubileusz pani naczelnik! - Powiat Słubicki

- Chciałbym pani serdecznie podziękować za dotychczasową, sumienną pracę. Życzę również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - mówił wczoraj starosta Leszek Bajon Beacie Chowaniec, naczelnikowi Wydziału Organizacyjnego w starostwie.

Pani Beata z okazji przepracowania 30 lat otrzymała okolicznościową nagrodę. Trzeba przyznać, że zasłużoną!
- Naprawdę nie wiemy, jak funkcjonowałby urząd bez jej znajomości przepisów oraz wieloletniego doświadczenia w pracy w samorządzie - słyszymy od pracowników starostwa, i to w różnych wydziałach!
Przypomnijmy: pani Beata pracuje w słubickim starostwie od momentu jego utworzenia, czyli od 1999 r. Można więc powiedzieć, że to kolejny jubileusz - od tego czasu mija właśnie równe 20 lat!
Pani Beata zaczęła od kierowania Wydziałem Ogólnym, by następnie zostać naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego. Kilka lat temu pełniła funkcję sekretarza powiatu, a obecnie ponownie przewodzi Wydziałowi Organizacyjnemu.
Przyłączamy się do życzeń starosty i również gratulujemy doniosłego jubileuszu!