Grażyna Neumann nowym skarbnikiem powiatu - Powiat Słubicki

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu radni wybrali nowego skarbnika. Od 30 stycznia nad finansami powiatu czuwa Grażyna Neumann.

Nowa pani skarbnik posiada spore doświadczenie w zarządzaniu finansami, co udowodniła podczas wieloletniej pracy, również w słubickim starostwie. Przez osiem lat była tu bowiem księgową, a przez kolejne osiem, do maja 2015 roku, pełniła funkcję skarbnika powiatu.
- Zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Mimo to jestem zdecydowana poprowadzić sprawy finansowe powiatu – mówiła G. Neumann podczas wczorajszej sesji, tuż po odebraniu gratulacji od zarządu powiatu i przewodniczącego Rady.
Przyłączamy się do gratulacji, a nowej pani skarbnik życzymy wszystkiego co najlepsze podczas pełnienia swojej funkcji!

A poza tym…

Podczas sesji przedstawiono także sprawozdanie starosty z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za ubiegły rok.
Radni zapoznali się z planami działających przy Radze komisji: Budżetowo – Gospodarczej, Rewizyjnej oraz Sfery Społecznej.
Ponadto podjęto uchwały w sprawie m.in.: zasad odpłatności za pobyt w Dziennym Domu Senior+, ustalenia rozkładu godzin aptek na terenie powiatu oraz wynagrodzenia starosty słubickiego.
Pełna transmisja z wczorajszej sesji dostępna jest tutaj: