W Ośrodku wciąż świątecznie - Powiat Słubicki

"Hej, kolędy to czas” - pod takim hasłem Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Słubicach zorganizował tegoroczny konkurs kolęd i pastorałek.

- Wzięły w nim udział prawie wszystkie zespoły klasowe naszej szkoły - podkreślają organizatorki muzyczno - świątecznych zmagań: Agnieszka Napierała i Elżbieta Jakubowicz.
Warto podkreślić, że jury, prócz walorów muzycznych oceniało również stroje i rekwizyty. A te zrobiły prawdziwą furorę wśród widzów!
Dla wszystkich były dyplomy i słodycze, a wyróżnione klasy otrzymały przechodnie statuetki.
W imieniu starosty gratulujemy i dziękujemy za przesłane zdjęcia, które znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.