Kolejne studniówki za nami - tak się bawiła słubicka "Samochodówka" i "Ekonomik" w Ośnie - Powiat Słubicki

To były niezapomniane bale!
Kilka dni temu pokazaliśmy, jak na swojej studniówce bawili się tegoroczni absolwenci Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach.
Przypomnijmy: szampańskiej zabawy życzyli im: wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki, członek zarządu powiatu Maciej Błoński oraz powiatowa radna Monika Karasińska.

Kilka dni wcześniej swoją studniówkę mieli też uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach. Tuż przed polonezem przywitał ichwicestarosta Robert Włodek, życząc wspaniałego balu i połamania pióra na maturze.
A przyszłym absolwentom Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim towarzyszył wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bogdan Hajkowicz, który, jak widzimy, nie wahał się przyłączyć do zabawy.
Dziękujemy za przesłane zdjęcia!

stud

Więcej zdjęć ze wszystkich studniówek znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.