Uwaga! Od 15 stycznia będzie zakaz parkowania na placu Bohaterów! - Powiat Słubicki

Uwaga! Ważna informacja dla kierowców zostawiających swoje samochody przy Starostwie Powiatowym w Słubicach - od jutra (15 stycznia) nie będzie wolno parkować na placu Bohaterów, który, przypominamy, jest terenem należącym do gminy.

W związku z rozpoczęciem przez gminę przebudowy placu Bohaterów, na polecenie burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka pojawiły się informacje o zakazie parkowania na całej powierzchni placu. Aut nie będzie można tu zostawiać od jutra aż do końca listopada.
- Lada moment firma, która wygrała przetarg na przebudowę placu, zacznie go grodzić. W czasie budowy zajęte też zostaną chodniki przylegające do placu. Piesi będą musieli korzystać z tych znajdujących się po drugiej stronie jezdni - informuje rzeczniczka burmistrza Słubic Beata Bielecka.