Fotel starosty zlicytowany za 1500 zł! W imieniu Orkiestry dziękujemy! - Powiat Słubicki

Czy dziesięcioletni i, jakby nie patrzeć, wysłużony mebel może być warty aż 1500 zł? Okazuje się, że tak!

Za taką bowiem kwotę został zlicytowany przekazany przez starostę Leszka Bajona fotel, w którym przez niemal dekadę zasiadało aż czterech szefów powiatu słubickiego.
O siedzisko walczyło kilka osób, ostatecznie trafiło ono w ręce Jerzego Kireja. Pan Jerzy wypróbował fotel od razu i przyznał, że to był dobry zakup.
- Jest bardzo wygodny. Będzie częścią wyposażenia mojego biura - mówił nam z dumą, ciesząc się, że mógł w ten sposób wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Do fotela dołączono certyfikat autentyczności oraz złotą tabliczkę, którą na rzecz Orkiestry nieodpłatnie wykonała firma Colosseum Marketing Sport z Gajca. Dziękujemy!
- Można powiedzieć, że to historyczny mebel. Był świadkiem podejmowania szeregu ważnych decyzji i wielu wydarzeń w powiecie - podkreślał starosta Leszek Bajon, który wraz ze swoim zastępcą Robertem Włodkiem przekazał fotel zwycięzcy. Przyłączamy się do gratulacji!