Już w niedzielę fotel starosty trafi pod młotek! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wiadomo, że żaden starosta nie pełni swojej funkcji wiecznie. Pewnego dnia przychodzi taki czas, że musi przekazać fotel swojemu następcy.

Takiego problemu na pewno nie będzie miała osoba, która podczas nadchodzącego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytuje fotel, w którym w ciągu niespełna dekady zasiadało aż czterech starostów! Zwycięzca aukcji będzie mógł bowiem zajmować to wyjątkowe siedzisko do woli.
To jeszcze nie wszystko! Do fotela dołączony jest certyfikat autentyczności, własnoręcznie podpisany przez jego czterech właścicieli. A ci podkreślają, że mimo, iż często byli politycznymi konkurentami, to akurat w kwestii przekazania mebla na szczytny cel zgadzają się ze sobą w stu procentach. 
Wszyscy starostowie potwierdzają też jednym głosem fakt, że fotel jest... nadzwyczaj wygodny.
- To chyba wystarczający powód, by zawalczyć o ten, jakby nie patrzeć, historyczny mebel - zachęca starosta Leszek Bajon.
- Drugiej takiej okazji nie będzie! - podkreśla jego zastępca Robert Włodek. 
Przypominamy: licytacja już w niedzielę, podczas słubickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, po godz. 18.00.
Bądźcie tam razem z nami!

Dodajmy, że tę piękną tabliczkę wykonała nieodpłatnie, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, firma Colosseum Marketing Sport z Gajca. Dziękujemy!

IMG 3172

Dodajmy, że tę piękną tabliczkę wykonała nieodpłatnie, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, firma Colosseum Marketing Sport z Gajca. Dziękujemy!

Udostępnij