Starosta przekazał swój fotel na Orkiestrę Jurka Owsiaka! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Na pierwszy rzut oka zdjęcie obok nie wyróżnia się niczym szczególnym. Powiecie: o, starosta Leszek Bajon i jego zastępca Robert Włodek stoją w towarzystwie pewnego mebla. Jednak warto przypatrzeć się lepiej, bo wkrótce zniknie on z gabinetu starosty! 


Mowa o fotelu, który przez ostatnie dziewięć lat służył...aż czterem słubickim starostom!   
Siedziska nie czeka jednak smętny los w magazynie - już w niedzielę zostanie bowiem wystawione na licytację w ramach słubickiego fina łu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
- Ten fotel to już historia. Był świadkiem podejmowania szeregu ważnych decyzji oraz wielu wydarzeń, które działy się w naszym powiecie w ostatniej dekadzie - podkreśla starosta Leszek Bajon, który ani przez chwilę na wahał się, by oddać mebel na szczytny cel.
- Fakt posiadania w swoim domu lub firmie fotela, wokół którego, zwłaszcza w ostatnich latach, działo się niemało, jest bezcenny - śmieje się wicestarosta Robert Włodek.   
- To również sprawia, że jest to przedmiot szczególny, który warto kupić, a przez to wesprzeć Orkiestrę Jurka Owsiaka - podkreśla R. Włodek.
Trudno się z tym nie zgodzić. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i... do zobaczenia w niedzielę w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury! Bądźcie tam z nami!

Udostępnij