U starosty już świątecznie! - Powiat Słubicki

- Przygotowywaliśmy się kilka miesięcy. Będzie nam bardzo miło, jeśli pan starosta przyjdzie obejrzeć nasz występ - mówiły dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Nasza Chata" w Cybince, wręczając staroście Leszkowi Bajonowi zaproszenie na Preludium Bożonarodzeniowe, które 18 grudnia odbędzie się we frankfurckim Kleist Forum.

Mali artyści zaśpiewają kolędy polskie i niemieckie, a towarzyszyć im będzie m.in. chór Konsonans. Nie możemy się doczekać!
Dzieci z "Naszej Chaty" nie wyszły od starosty z pustymi rękami - dostały od niego torby pełne powiatowych gadżetów.

Nie była to jedyna przedświąteczna wizyta u starosty. Kilka dni temu odwiedzili go także wychowankowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Słubicach, wręczając L. Bajonowi wspaniały stroik. - Wykonanie go zajęło nam sporo czasu. Ale było warto! - śmiali się goście starosty, życząc mu wesołych świąt. Dziękujemy i... wzajemnie!

Tego samego życzyła dyrektorka Górzyckiego Ośrodka Kultury Małgorzata Gniewczyńska, która przyszła podziękować staroście za wsparcie podczas ostatniej edycji Festiwalu Aniołów. - Nie mógłbym odmówić. Ten festiwal to już tradycja, jedno ze wspanialszych, przedświątecznych wydarzeń w powiecie - mówił starosta, odbierając od pani dyrektor - jakżeby inaczej - pięknego anioła oraz domowej roboty świąteczne pierniki. Dziękujemy i... do zobaczenia podczas kolejnego zlotu aniołów!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.