Powiat słubicki ma nowego rzecznika prasowego - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Lubię, kiedy się coś dzieje, a w powiecie słubickim dzieje się sporo! 
Dlatego tym bardziej cieszę się, że z początkiem grudnia zostałem rzecznikiem prasowym powiatu. 


Jeśli chodzi o moją pracę w starostwie, to w zasadzie niewiele się zmieniło. 
Już od kilku lat współpracuję z lokalnymi mediami, informując je o działaniach starosty czy jednostkach powiatu. Cenię sobie tę współpracę, nawet, jeśli wiadomości do przekazania nie zawsze są przyjemne. Na szczęście w większości przypadków są! 
Doświadczenie? W swojej karierze pracowałem dla wielu redakcji w całej Polsce… byłem redaktorem naczelnym kilku gazet oraz autorem dwóch książek (właśnie powstaje trzecia). Praca rzecznika również nie jest mi obca – podobną funkcję pełniłem kiedyś w powiecie sulęcińskim.
Jako nowy – stary rzecznik swój pokój mam na parterze starostwa, w pokoju nr 6. To tu powstaje powiatowa gazeta, to stąd prowadzona jest strona internetowa powiatu oraz profil starostwa na Facebooku. Biuro dzielę z dwiema miłymi koleżankami, które choć nie są z branży, uważnie czytają prawie każdy mój tekst przed jego publikacją. I zawsze znajdą a to źle postawiony przecinek, a to akapit nie w tym miejscu… 
Biurko, komputer… wszystko fajnie, ale cóż… ci którzy mnie znają wiedzą, że nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu! Najchętniej byłbym w kilku naraz! Jestem szczęśliwy, gdy mogę chwycić za aparat, notes i ruszyć w teren, na „materiał”. A jak wspominałem, prawie zawsze jest gdzie pójść coś opisać czy sfotografować. Za większością takich wydarzeń stoicie Wy, mieszkańcy naszego powiatu. Drzemie w Was niesamowity potencjał. Robicie często fantastyczne rzeczy, którymi nie zawsze chcecie się pochwalić. 
Dlatego przychodźcie, dzwońcie, mailujcie - takich informacji w mediach nigdy przecież dość!
Zapraszam!
Wojciech Obremski, tel. 95 759 20 29, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij