Zarząd powiatu słubickiego już w komplecie! - Powiat Słubicki

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu wybrano trzeciego społecznego członka zarządu powiatu słubickiego - został nim radny Maciej Błoński. Gratulujemy!

Radni wybrali również spośród siebie członków i szefów poszczególnych komisji działających przy Radzie Powiatu. I tak: przewodniczącym Komisji Budżetowo - Gospodarczej został Józef Apanowicz, a jej członkami: Leszek Bajon, Ryszard Chustecki, Bogdan Hajkowicz, Sebastian Łukaszewicz oraz Damian Utracki.
Komisji Sfery Społecznej przewodzić będzie Maciej Błoński, zaś jej członkami zostali: Robert Włodek, Krzysztof Bohuszko, Monika Karasińska oraz Jolanta Skręty.
Radni zdecydowali, że szefem Komisji Skarg, Wniosków i Petycji będzie Krzysztof Bohuszko. Jej członkowie to: Józef Apanowicz, Monika Karasińska oraz Jolanta Skręty.
Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została Monika Karasińska, a w skład komisji weszli również: Józef Apanowicz i Krzysztof Bohuszko.
Wszystkim radnym wybranym na członków komisji gratulujemy i życzymy sprawnej oraz skutecznej pracy na rzecz mieszkańców całego powiatu!