21 grudnia kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów - Powiat Słubicki

21 grudnia o godz.10.00 w sali konferecnycjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach odbędzie się kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów. Oto proponowany porządek obrad:

1. Spotkanie ze starostą słubickim Leszkiem Bajonem oraz wicestarostą Robertem Włodkiem;
  2. Omówienie stanu zaawansowania zadania publicznego pod nazwą „Prowadzenie Dziennego Domu SENIOR +” oraz zwiedzanie oddanego do użytku Dziennego Domu Senior+ (po zakończeniu posiedzenia);
  3. Informacja o wykonaniu zadań Powiatowej Rady Seniorów w 2018 r..;
  4. Określenie zamierzeń Powiatowej Rady Seniorów na 2019 r., wynikających z planu na I kadencję 2018-2021;
  5. Inne sprawy organizacyjne, dyskusja.

Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów
Barbara Kwiatkowska