"Słoneczko" znów zaświeciło dla osób niepełnosprawnych! - Powiat Słubicki

- Osoby oraz instytucje opiekujące się ludźmi niepełnosprawnymi zasługują na największe uznanie. Dlatego ze swojej strony oraz całego zarządu powiatu deklaruję pomoc w każdej sprawie, z którą do nas przyjdziecie - mówił w piątek starosta Leszek Bajon w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie, gdzie już po raz szósty zorganizowano obchody Dnia Osoby Niepełnosprawnej.

Na widowni zasiedli też m.in.: wicestarosta Robert Włodek, zastępca burmistrza Rzepina Krystian Pastuszak i powiatowa radna Monika Karasińska.
Nie mogło zabraknąć uczestników i wychowanków Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie i Środowiskowych Domów Samopomocy. Byli też przedstawiciele wielu stowarzyszeń z całego powiatu.
Na scenie przez cały czas wiele się działo! Podopieczni różnych jednostek pokazali co potrafią, a jako, że tematem przewodnim imprezy był taniec, tańczyli wszyscy: i młodzi i starzy. Zaproszono także integracyjny zespół działający przy Lubuskim Stowarzyszeniu Inwalidów Narządu Ruchu, który swoimi hiszpańskimi rytmami porwał wszystkich do wspólnej zabawy.
Imprezę jak co roku zorganizowali niezawodni członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko", a Polonez w ich wykonaniu zrobił prawdziwą furorę!
Prezes "Słoneczka" Elżbieta Pych wręczyła podziękowania tym, którzy działają na rzecz osób niepełnosprawnych. Wśród wyróżnionych znalazł się m.in.: starosta Leszek Bajon.
Dziękujemy za zaproszenie! Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.