Mikołajkowo w starostwie - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

To był naprawdę szczególny dzień dla pracowników starostwa! 
Najpierw poranne powitanie przez samego św. Mikołaja (o tym kto wystąpił w tej roli piszemy kilka postów niżej), a potem wizyta uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach, którzy nie przyszli z pustymi rękami. Już od progu urzędu dźwigali wykonane przez siebie ozdoby świąteczne. 


A było co podziwiać! Misternie wykonane anioły, choinki oraz kolorowe stroiki zrobiły wrażenie chyba na każdym! A już na pewno na staroście Leszku Bajonie, który bez wahania sięgnął po portfel, by stać się właścicielem okazałego stroika. Dochód ze sprzedaży ozdób był bowiem przeznaczony na cele uczestników Warsztatu. 
- Widać, że się staraliście, to naprawdę piękne prace! - ocenił starosta.
To jednak nie koniec wczorajszych, mikołajkowych niespodzianek! Odwiedzili nas także uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach (a raczej św. Mikołaj z pomocnikami), częstując wszystkich słodyczami. Dziękujemy!
Takie dni jak ten przypominają, że święta coraz bliżej! Zapraszamy do naszej fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij