Nasza geodezja wyróżniona w Warszawie! - Powiat Słubicki

Dobre wieści płyną do nas ze stolicy!
Główny Urząd Geodezji i Kartografii wyróżnił trzynaście powiatów, wśród których znalazł się powiat słubicki!

- To za współpracę przy rozwoju krajowej infrastruktury informacji przestrzennej - nie kryje radości powiatowy geodeta Grzegorz Majek, który kilka dni temu, podczas narady geodetów powiatowych w Warszawie, odebrał z rąk Głównego Geodety Kraju Waldemara Izdebskiego wyróżnienie oraz statuetkę.
- Wyróżnieni to liderzy, którzy życzliwie z nami współpracują i czują się w obowiązku, by to, co realizują w powiatach, było dostępne również na poziomie krajowym - podkreślał Główny Geodeta Kraju.
W imieniu starosty dziękujemy za tak prestiżowe uhonorowanie!