Uwaga! Przejazd kolejowy w Ługach Górzyckich będzie zamknięty dla ruchu! - Powiat Słubicki

Jak informuje generalny wykonawca zadania pn.: Wymiana nawierzchni wraz z robotami towarzyszącymi na odcinku Drzeńsko–Kostrzyn w ramach zadania: „Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów-Zielona Góra-Rzepin-Dolna Odra wraz z łącznicami nr 821 i 822” od godz. 7.00, 13.11.2018 r. do godz. 19.00, 23.11.2018 r. przejazd kolejowy w miejscowości Ługi Górzyckie (w ciągu drogi powiatowej nr 1314 F) będzie zamknięty.

Generalny wykonawca zastrzega możliwą zmianę niniejszego terminu o 1-2 dni wskutek zmiany tempa prowadzonych robót budowlanych.