Miłośnicy przyrody podsumowali Akademię Młodego Leśnika - Powiat Słubicki

Rowerowe wycieczki po okolicy, sadzenie drzew i wspólne poznawanie tajemnic przyrody - to tylko część atrakcji, jakie czekały na młodych miłośników natury w ramach tegorocznej edycji Akademii Młodego Leśnika, która właśnie dobiegła końca.

Przypomnijmy: w jej ramach Nadleśnictwo Rzepin oraz Koło Regionalistów w Rzepinie, przy pomocy Technikum Leśnego w Starościnie oraz Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie, zachęcali młodzież wraz z rodzicami do poznawania piękna najbliższych okolic oraz tego, jak chronić przyrodę.
A 16 października młodzi uczestnicy Akademii zostali oficjalnie mianowani Małym Leśnikami.
- Miłą niespodzianką dla wszystkich była... pizza ufundowana przez starostę Marcina Jabłońskiego. Serdecznie dziękujemy! - cieszy się koordynator akcji Damian Utracki, który już dziś zaprasza młodych leśników do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji Akademii. A więc... byle do wiosny!

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.