Uwaga przedsiębiorcy! Można wziąć udział w Targach Turystycznych na bardzo korzystnych warunkach! - Powiat Słubicki

Zapraszamy do skorzystania z oferty uczestnictwa w targach turystycznych na bardzo preferencyjnych warunkach w ramach projektu realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Oferta jest skierowana dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, które działają w branży turystycznej (np. informacje turystyczne, wellness, SPA, agroturystyki, biura podróży, agencje reklamowe i PR, organizatorzy wycieczek, serwisy internetowe; Kryterium jest wpis PKD dot. działalności turystycznej). Na stronie internetowej www.targi.lubuskie.pl znajda Państwo regulamin, pakiet informacji oraz kwestionariusz do zapisów (w tej chwili jedynie miejsca na ITB Berlin zostały wyczerpane, na pozostałe targi obecnie prowadzimy nabór). W ramach uczestnictwa jednego przedsiębiorcy w Imprezie Targowej zapewnione będzie miejsce na stoisku województwa lubuskiego obejmujące pół lady wystawienniczej (dodatkowo możliwość korzystania z nowego stołu multimedialnego, ekranów telewizyjnych, fotobudki). Wszystkie sprzęty i stoisko są nowe, zakupione specjalnie na potrzeby targów. Zapewniamy transport przedstawiciela  firmy, nocleg ze śniadaniem oraz wpis do katalogu wystawców. Organizator zapewnia też stałe degustacje (produktów regionalnych oraz zajęcia animacyjne) na stoisku. Dofinansowanie dla przedsiębiorców to nawet 85 proc.

Imprezy targowe, na które prowadzimy rekrutacje to: Poznań, Wrocław, Katowice, Warszawa, Szczecin i Cottbus.