Patrzeć można nie tylko oczami, ale również sercem - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Niech obchodzony niedawno Dzień Białej Laski będzie okazją do podziękowania członkom słubickiego koła Polskiego Związku Niewidomych za aktywność i pamięć o osobach dotkniętych brakiem wzroku - mówił wczoraj wicestarosta Leopold Owsiak w Słubickim Centrum Organizacji Pozarządowych, gdzie zorganizowano obchody Święta Białej Laski, czyli Dnia Niewidomych, ustanowionego w 1964 r. 


Zarówno wicestarosta, burmistrz Tomasz Ciszewicz, jak i członkowie słubickiego koła Polskiego Związku Niewidomych podkreślali, że człowiek patrzy nie tylko oczami, lecz także sercem.
Leopold Owsiak przekazał życzenia od starosty Marcina Jabłońskiego i odebrał dla niego podziękowanie "za okazaną pomoc i zrozumienie w przezwyciężaniu trudności Koła". A my dziękujemy za zaproszenie! Więcej zdjęć z uroczystości na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij