Szczypiornistki z obu stron Odry walczyły o puchar starosty - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- To były wielkie emocje! Dziękuję wszystkim za sportową rywalizację. Szczególne podziękowania należą się organizatorom, trenerom i oczywiście rodzicom zawodniczek. Tylko wspólnymi siłami można było zorganizować tak udaną imprezę - mówił w sobotę starosta Marcin Jabłoński, podczas podsumowania kolejnej, czwartej już edycji Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Słubickiego.


Tradycyjnie gospodarzami sobotnich zmagań był UKS "Jedynka" ze Słubic. Do rywalizacji zaproszono także cztery inne drużyny, w tym jedną zza Odry. Zmagania otworzył wicestarosta Leopold Owsiak, zaś dyplomy i puchary wręczał starosta Marcin Jabłoński. A oto wyniki: 
Zwyciężyła drużyna FHC Frankfurt Oder. Drugie miejsce zajęli gospodarze, a na podium znalazły się również dziewczyny z Lidera Świebodzin. Czwarte i piąte miejsca zajęły odpowiednio drużyny: Sparta Gubin i Zorza Kowalów. 
Przyznano też wyróżnienia indywidualne. Najlepszą zawodniczką została wybrana Natasza Tańczak z UKS-u, a najskuteczniejszą bramkarką Lucy Schelske z FHC Frankfurt. Tytuł królowej strzelczyń powędrował do Vivienne Hildebrandt z tej samej drużyny. 
W imieniu starosty gratulujemy i... do zobaczenia za rok!

Turniej został dofinansowany ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego. Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij