Jak wypromować w regionie doradztwo zawodowe? - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

11 października w Collegium Polonicum w Słubicach odbędzie się „Konferencja promująca doradztwo zawodowe w regionie”.

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach projektu „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Słubickim, współfinasowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020

Głównym celem konferencji będzie popularyzowanie profesjonalnego i efektywnego doradztwa zawodowego. Przedstawione zostaną doświadczenia instytucji odpowiedzialnych za podejmowanie skutecznych działań systemowych w tworzeniu sprawnie funkcjonującego doradztwa zawodowego.

Co niesie teraźniejszość w kształceniu zawodowym i doradztwie zawodowym, opowie min. przedstawiciel Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Konferencja adresowana jest do dyrektorów szkół, doradców zawodowych, pedagogów i nauczycieli realizujących zadania z zakresu doradztwa zawodowego w szkołach/placówkach.

Termin:  11.10.2018r., godz. 11.00

Miejsce: Collegium Polonicum (Sala konferencyjna), ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice

                                                                                         

  Agnieszka Zwierzchaczewska

  Powiatowy doradca konsultant

Udostępnij