Nasi podopieczni z wizytą u... pszczółki Mai! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach (rodziny zastępcze oraz osoby niepełnosprawne) nie zwalniają tempa! Tym razem wybrali się na spotkanie... z pszczółką Mają! 


- W Majalandzie każdy, czy duży, czy mały, mógł chociaż na chwilę poczuć się dzieckiem - śmieje się dyrektor PCPR Anna Gołębiowska. - Mamy nadzieję, że beztroska i radość tego dnia pozostanie z naszymi podopiecznymi na długo - dodaje. 
A my dziękujemy za przesłane zdjęcia, z których jednoznacznie wynika, że wyprawa była naprawdę udana! Galerię znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Wyjazd do Majalandu w Kownatach odbył się w ramach projektu pn. „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udostępnij