Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - Powiat Słubicki

Na podstawie ogłoszenia o konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Powiatu Słubickiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok, konsultacje społeczne trwają od dnia 28 września 2018 roku do dnia 5 października 2018 roku.

W załącznikach poniżej pełna treść ogłoszenia o konsultacjach społecznych oraz projekt uchwały:

pdfOgloszenie-o-konsultacjach-spolecznych.pdf50.07 KB

pdfProjekt-uchwaly---w-sprawie-programu-wspolpracy-z-organizacjami-pozarzadowymi-na-2019-rok.pdf274.92 KB