Rowerami wśród ośniańskich jezior - Powiat Słubicki

Około trzydziestu uczestników wzięło udział w rowerowej wyprawie, którą 9 września zorganizowało Rzepińskie Koło Regionalistów wraz z Urzędem Miasta w Ośnie Lubuskim.

Jak podkreślają cykiliści, Ośno zdecydowanie urzekło klimatem! Uczestnicy wycieczki pokonali trasę z Ośna nad Jezioro Czyste Wielkie (Kolejowe), minęli jezioro Grzybno (Świniarskie) i jezioro Kociołek, docierając aż do jeziora Reczynek. - Po drodze można było wysłuchać wielu ciekawostek historyczno - przyrodniczych – mówi nam D. Utracki, któremu dziękujemy za przesłane zdjęcia. Znajdziecie je na naszym profilu na Facebooku.