Nasze orły z nagrodami i stypendiami starosty - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Zdobyta przez was wiedza ma swoje odzwierciedlenie na waszych świadectwach. Dlatego tym bardziej cieszę się, że mogłem was tu zaprosić i że jest was tak wielu. Zarówno wy, jak i wasi najbliżsi mają powody do dumy - mówił dziś starosta Marcin Jabłoński podczas wręczania stypendiów i nagród najlepszym uczniom powiatowych szkół. 


Starosta podkreślił, że wysokie osiągnięcia w nauce zaprocentują wkrótce w postaci znalezienia atrakcyjnej pracy, na czym skorzystają nie tylko wyróżnieni uczniowie, ale także cały powiat. M. Jabłońskiemu towarzyszył wicestarosta Leopold Owsiak. 
A oto nasze orły:
I. Zespół Szkół Licealnych w Słubicach: Hubert Bąkowski, Paulina Reus, Lucyna Chmurzyńska, Agata Chmurzyńska, Anna Szoja, Julia Gołębiowska, Pola Szkwarek, Marta Nowogran, Natalia Krutow, Michał Wroniewicz oraz Sebastian Wieliczko (stypendia).
II. Zespół Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim: Paulina Niwińska (stypendium) oraz Ewa Dolata (nagroda).
III. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach: Wiktoria Wilkanowska, Natalia Wojtowicz, Zuzanna Marszałek, Adam Kosiński, Krystian Gregorczyk oraz Sebastian Sułek (nagrody).
IV. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach: Aurelia Serkowska, Julia Buka oraz Wiktoria Gładka (stypendia).
V. Zespół Szkół Technicznych w Słubicach: Krystian Lewandowski, Natalia Śliwińska oraz Monika Sobańska (stypendia).
Stypendium starosty trafiło także do Dominiki Podhajeckiej, młodej i uznanej tenisistki, o której sukcesach jest coraz głośniej. 
W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy!

Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij