Pożegnają lato na sportowo i... nie tylko! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Jak najlepiej zakończyć sezon ogórkowy? Oczywiście, że na sportowo! Wiedzą o tym doskonale członkowie klubu sportowego Agrafka Chartów, którzy ostro wzięli się za przygotowywanie festynu "Pożegnanie wakacji". Odbędzie się on 26 sierpnia w Chartowie, niedaleko Słońska. 


Wśród mnóstwa atrakcji rozegrany zostanie także Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej, podczas którego, rzecz jasna, kibicujemy zawodnikom z powiatu słubickiego! Mamy nadzieję, że to do któregoś z nich trafi statuetka dla najlepszego rozgrywającego (na zdjęciu), ufundowana przez starostę Marcina Jabłońskiego.
Na festynie nie zabraknie również warsztatów plastycznych dla najmłodszych. To właśnie dla nich są przekazane przez starostę zestawy powiatowych gadżetów. Do kogo powędrują? Tego dowiemy się już w niedzielę!

Udostępnij