Wodne szaleństwa naszych podopiecznych - Powiat Słubicki

Na wakacyjną nudę nie mogą narzekać podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach. Tym razem dzieci z rodzin zastępczych wraz ze swoimi opiekunami wybrały się na basen do Gorzowa Wlkp.

- Specjalnie dla naszych podopiecznych zorganizowano zajęcia z nauki pływania. Oczywiście nie zabrakło też czasu na wspólną zabawę w wodzie - były pływackie zawody, a nawet zjazd rurą wodną na czas! - opowiada nam Anna Gołębiowska, dyrektor PCPR.
Jak wiadomo, woda wzmaga apetyt.
- Po basenowych harcach na naszych pływaków czekała niespodzianka, przygotowana przez szefa kuchni w pobliskiej pizzerii - dodaje A. Gołębiowska. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Wyjazd odbył się w ramach projektu pn. „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.