Dominika Podhajecka w najlepszej ósemce Tennis Europe! - Powiat Słubicki

Kolejny sukces i wielkie wyróżnienie Dominiki Podhajeckiej! Tenisistka GKT Smecz Górzyca została ponownie powołana do National Team Poland, tym razem na Tennis Europe w Gdańsku.

Do rywalizacji w turnieju Lechia Tennis Cup Gdańsk przystąpili zawodnicy i zawodniczki z Rosji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Szwecji, Łotwy, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Izraela, Bułgarii oraz Polski.
Miejsce 5-8 w singlu w turnieju Tennis Europe, już w trzecim starcie tej rangi zawodów, jest ogromnym sukcesem Dominiki, tym bardziej iż uległa tylko najlepszej zawodniczce imprezy.
W imieniu starosty gratulujemy i... prosimy o więcej!