Walczyli o puchar dyrektora GOK-u w Górzycy - Powiat Słubicki

Pięć zespołów zmierzyło się w kolejnym Turnieju Siatkówki Parkowej im. Czesława Jermanowskiego o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.

Zawody, które zorganizowano w sobotę w Stańsku, otworzyła dyrektor GOK Małgorzata Gniewczyńska oraz sołtys wsi Stanisław Kwiek, zaś nagrody rzeczowe ufundował Władysław Jermanowski, brat patrona turnieju.
- Podczas turnieju nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych. Były gry, zabawy, wata cukrowa i wiele innych niespodzianek – mówi nam Mateusz Podpilski z Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.
Wśród wręczających nagrody, puchary i medale był także wicestarosta Leopold Owsiak. A oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce: "Wena" Kostrzyn nad Odrą
II miejsce: "Błekitni" Trześniów
III miejsce: "Agrafka" Chartów
IV miejsce: "Omega" Rzepin
V miejsce: "Lubuski" Stańsk
Najlepszy zawodnik turnieju: Amelia Wiącek - "Agrafka" Chartów

Gratulujemy!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.