On naprawdę mają talent! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Brawo! Widać, że się solidnie przygotowaliście! - dało się słyszeć z widowni, która zachwycona podziwiała występy uczestników kolejnej edycji konkursu "Mam talent" w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Rzepinie. 


I trudno odmówić racji publiczności. W zmaganiach, które odbyły się w trzech kategoriach (śpiew, taniec, prace plastyczne) wzięło udział dziesięcioro wychowanków Ośrodka. 
Burza oklasków towarzyszyła każdemu występowi, jednak jury w składzie: przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, członkowie zarządu powiatu Amelia Szołtun i Danuta Sawicka oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Rzepinie Damian Utracki, miało niełatwe zadanie - trzeba było wybrać trójkę najlepszych.
I tak, po burzliwych obradach zdecydowano, że pierwsze miejsce zdobyła Kinga, za brawurowe wykonanie piosenki "Kaktus". Druga nagroda powędrowała do Grażyny, która wprowadziła wszystkich w nostalgiczny nastrój "Piosenką księżycową". Na podium znalazła się też Gosia, której taniec w rytm "Bałkanicy" sprawił, że publiczność poczuła się jak na weselu.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a starosta Marcin Jabłońskiprzekazał naszym artystom słodkie upominki.
- Konkurs zorganizowaliśmy już po raz trzeci. To po to, by zaprezentować pasje i zdolności naszych podopiecznych - mówiła nam Karolina Cieślak, kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia.
I trzeba przyznać, że im się to udało. Dziękujemy za zaproszenie!

Więcej zdjęć z konkursu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij