Warszawa da się lubić! - Powiat Słubicki

Przekonali się o tym uczestnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie, którzy wybrali się na zwiedzanie stolicy.

Zamek Królewski, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, a także Centrum Nauki "Kopernik" - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na podopiecznych Ośrodka. Nie mogło zabraknąć podziwiania Warszawy z najwyższego piętra Pałacu Kultury i Nauki, spaceru po Łazienkach oraz obecności przy zmianie warty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Była też wizyta w senacie.

– To był fantastyczny czas – podsumowują swoją wycieczkę jej uczestnicy. Więcej zdjęć z wycieczki znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.