Miłośnicy golfa z obu stron Odry chwycili za kije - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Sportowe emocje, przyjazna atmosfera i wartościowe nagrody - tak było podczas turnieju golfowego o puchar starosty słubickiego, który w sobotę odbył się na słubickim polu golfowym "Dębowa Polana".

Lejący się z nieba żar nie odstraszył kilkunastu zawodników z obu stron Odry, którzy chwycili za kije. Wśród nich był także wicestarosta Leopold Owsiak.
Gospodarzem i głównym organizatorem zmagań był Słubice Golf Club. Turniej miał charakter otwarty, a rozegrano go pod egidą Polskiego Związku Golfa. 
Starosta Marcin Jabłoński objął turniej patronatem i dofinansował go, a po podsumowaniu rywalizacji wręczał nagrody i puchary najlepszym. A oto oni:

Kategoria 0-18 HCP:
I miejsce: Śmigielski Radosław - Kalinowe Pola 
II miejsce: Wożniak Krzysztof - Amber Baltic GC
III miejsce: Siwicki Marek - Kalinowe Pola

Kategoria 18,1-36 HCP:
I miejsce: Rupińska Elżbieta - Słubice Golf Club
II miejsce: Bednaczuk Adam - Przytok Golf Club 
III miejsce: Lisikiewicz Tomasz - Słubice Golf Club

Kategoria Zielonej Karty: 
I miejsce: Stolarek Gabriel - Słubice Golf Club

Puchar starosty wywalczył Andreas Fritsche z Golf Club an der Oder (Frankfurt nad Odrą), zaś najlepszą zawodniczką została Mariola Zawadzka (Słubice Golf Club).
Raz jeszcze gratulujemy i do zobaczenia za rok! Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij