Dziś Dzień Skarbowości - Powiat Słubicki

Dziś obchodzimy Dzień Skarbowości, czyli święto wszystkich urzędników, inspektorów, naczelników i pracowników izb skarbowych oraz urzędów kontroli skarbowych.
Być pracownikiem skarbówki to niemałe wyzwanie. Przed urzędami skarbowymi stawiane są bowiem odpowiedzialne zadania, mające zapewnić wpływy podatkowe do budżetu państwa, a także ułatwić legalną działalność gospodarczą.
Dzisiejszy dzień to okazja do złożenia wszystkim pracownikom związanym ze skarbowością życzeń wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Starosta Marcin Jabłoński wraz z zarządem powiatu
Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza wraz z radnymi